• Detail firmy

PROSPERITA a.s.

Základní popis

Společnost se specializuje na pronájem kancelářských strojů a zařízení včetně počítačů. Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru.

Adresa

Vítkovická 3083/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42867908
DIČ:  CZ42867908
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pronájem kancelářských strojů a zařízení včetně počítačů. Pronájem osobních a lehkých dodávkových automobilů do 3,5 tuny. Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru. Technické zkoušky a analýzy.

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Novotný - Předseda představenstva

Naděžda Kocianová - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletizačních vozíků a manipulační techniky. Zajišťujeme rovněž dodávky náhradních dílů a příslušenství pro námi dodávané vozíky a zdvihovou techniku. Záruční i pozáruční servis provádíme po celé České republice mobilními dílnami. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství v oblasti manipulační techniky.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.