• Detail firmy

prosignage, s.r.o.

Základní popis

Nabídka komplexního řešení v oboru digitální reklamy, dotykových kiosků, LCD monitorů, LED obrazovek, správy IT, helpdesku a monitoringu.

Adresa

Na Roli 2204/35
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24127027

Výrobky, činnosti

Nabídka digitální reklama

dotykových kiosků, LCD monitorů, LED obrazovek, správy IT, helpdesku a monitoringu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 077 330
Mobil: +420 777 704 992
E-mail: info@prosignage.cz
WWW: www.prosignage.cz

Kontaktní osoba

Radovan Mls - Jednatel

Vadim Bůžek

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

KENDÍK MILOŠ

Zabýváme se prodejem a servisem kancelářské a telekomunikační techniky. Zajišťujeme servis kopírovacích a multifunkčních strojů a tiskáren zn. Konica, Minolta, Kyocera, Sharp, Triumph-Adler, HP, Canon aj. Dodáváme rovněž náhradní díly a spotřební materiál, provádíme renovace cartridge. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradní kopírky či tiskárny po dobu opravy Vašeho zařízení.

ABC Slovenského Hospodárstva, s.r.o.

ABC Slovenského Hospodárstva je největší slovenské internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí v zahraničí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen ze Slovenské republiky.