• Detail firmy

PROSAD MK s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby ve stavbnictví a lesnictví. Projektování staveb, reaĺizace staveb, rekonstrukce budov, demolice, zemní práce, sadové úpravy, inženýring, správa majetku a nemovitostí, poradenské služby ve stavebnictví a lesnictví.

Adresa

náměstí Svobody 29
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29116031
DIČ:  CZ29116031

Výrobky, činnosti

Výroba umělého pískovce

Výroba obkladaček, dlaždic a plotovek z umělého pískovce. Výroba truhlíků, ozdobných váz atd.

Kontaktní údaje

E-mail: michal.foune@prosad.cz
WWW: www.prosad.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Founě - Jednatel

Mobil: +420 775 653 665
E-mail: michal.foune@prosad.cz
Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.