• Detail firmy

PROPSOL CONT, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kontejnery v libovolných velikostech, druzích, tvarech i pro různé nosiče (Avia, Abroll a další). Vyrábíme i kontejnery na zakázku.

Adresa

Holečkova 103/31
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24238392
DIČ:  CZ24238392

Výrobky, činnosti

kontejnery

různé typy kontejnerů, i na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 666 688
E-mail: vyroba@kontejnery-prodej.cz
WWW: www.kontejnery-prodej.cz

Kontaktní osoba

Petr Kryčinský - Jednatel

Další firmy v oboru

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.