• Detail firmy

PROPEN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme praní a mandlování prádla, úklid domácnosti, ruční žehlení, prodej lůžkovin a textilií pro použití v koupelně, ložnici, kuchyni i restauraci.

Adresa

Dírná - Lžín 41
392 01 Lžín

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28145135

Výrobky, činnosti

úklid domácností i pro firmy

Nabízíme praní a mandlování prádla, úklid domácnosti i firem, ruční žehlení, prodej lůžkovin a textilií pro použití v koupelně, ložnici, kuchyni i restauraci.

Kontaktní údaje

E-mail: pro.propen@seznam.cz
WWW: www.pradelna-propen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavol Glatz - Jednatel

Mobil: +420 733 565 589

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.

Soňa Schrůtová - úklid Schrůta

Zabýváme se kompletní službou v oblasti úklidových prací v Jihočeském kraji. Provedeme běžný úklid domácností, jednorázový úklid, vyčistíme čalounění a koberce, umyjeme okna i výlohy či se postaráme o Vaše podlahové krytiny a mnoho dalších věcí. Při práci se snažíme, abychom splnili očekávání zákazníka a mnohem víc.