• Detail firmy

PROPAG reklamní společnost s.r.o.

Základní popis

Naše služby: -DTP práce -vizitkové panely -vizitky -reklamní polepy -reklamní předměty -tiskoviny.

Adresa

Dělnická 2443/4
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27765423
DIČ:  CZ27765423

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 618 048
E-mail: reklama@propag.eu
WWW: www.propag.eu

Kontaktní osoba

Martin Štěpánek

Mobil: +420 608 820 926

Lubomír Štěpánek - Jednatel

Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.