• Detail firmy

PROPAG reklamní společnost s.r.o.

Základní popis

Naše služby: -DTP práce -vizitkové panely -vizitky -reklamní polepy -reklamní předměty -tiskoviny.

Adresa

Dělnická 2443/4
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27765423
DIČ:  CZ27765423

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 618 048
E-mail: reklama@propag.eu
WWW: www.propag.eu

Kontaktní osoba

Martin Štěpánek

Mobil: +420 608 820 926

Lubomír Štěpánek - Jednatel

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.