• Detail firmy

Promotion Services CZ, a.s.

Základní popis

Jsme reklamní agentura poskytující akce na klíč, teambuilding, motivační programy, adrenalinové programy, sportovní a společenské akce, promotion, hostesky a promotéry na všechny druhy akcí, tiskové materiály, reklamní předměty.

Adresa

U kněžské louky 2095/23
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28254201

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura poskytující akce na klíč.

Teambuilding, motivační programy, adrenalinové programy, sportovní a společenské akce, promotion, hostesky a promotéry na všechny druhy akcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 821 245
E-mail: office@promotionservices.cz
WWW: www.promotionservices.cz

Kontaktní osoba

Pavla Veiková - Šubertová - Jednatel

Mobil: +420 603 475 912
Další firmy v oboru

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.