• Detail firmy

Promotion and Education, s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na výrobu, rozmnožování, distribuci, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů.

Adresa

Na Fialce II 1658/1
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27153037
DIČ:  CZ27153037
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pronájem a půjčování věcí movitých, zprostředkování služeb, zprostředkování obchodu, výroba, rozmnožování a nahrávání zvukových a zvukově-obrazových záznamů, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Miroslava Kholová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.