• Detail firmy

Promorange s.r.o.

Základní popis

Reklamní agentura.

Adresa

Rytířská 399/24
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02494493
DIČ:  CZ02494493

Výrobky, činnosti

Hostessing, promotions a podpora marketingu

Hostess & Promoter je vedoucí společností zabývající se podporou marketingových aktivit, promo akcí, hostessingem, zprostředkováváme pracovníky na společenské eventy, veletrhy, konference, výstavy, roadshows a jiné podobné akce .

Kontaktní údaje

E-mail: mimapetrikova@gmail.com
WWW: www.hostess-promoter.com/en/

Kontaktní osoba

Miroslava Petríková

Telefon: +420 226 633 832
E-mail: mimapetrikova@gmail.com

Daniele Paolella - Jednatel

Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.