• Detail firmy

Promorain s.r.o.

Základní popis

Přímý dovozce reklamních deštníků od renomovaných zahraničních výrobců, potisk deštníků, výroba slunečníků, zakázkový výroba deštníků na přání klienta, vlastní katalog, reklamní předměty

Adresa

Čepí 90
533 32 Čepí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27537838
DIČ:  CZ27537838

Výrobky, činnosti

Reklamní deštníky

Kontaktní údaje

E-mail: martin@promorain.cz
WWW: www.promodestniky.cz

Kontaktní osoba

Martin Sečkař - Jednatel

Telefon: +420 466 301 990
Telefon: +420 775 560 571
E-mail: martin@promorain.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

Kubů-Mamba s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba pleteného zboží. Výrobní program zahrnuje dámské a pánské pletené oděvy a oděvní doplňky v nejrůznějších provedeních, pro módní, reklamní i sportovní oblast. Podíleli jsme se na výrobě oděvů pro sportovce České republiky na OH a MS.