• Detail firmy

Promoeventy spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti reklamy a programového zajištění firemních, kulturních, sportovních a jiných společenských akcí.

Adresa

Křenova 270/10
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24818399
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama

Grafické návrhy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 349 978
E-mail: info@promoeventy.cz
WWW: www.promoeventy.cz

Kontaktní osoba

MILOŠ PROCHÁZKA - Jednatel

Mobil: +420 602 349 978
Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.