• Detail firmy

PROMICRA, s.r.o.

Základní popis

Vývoj softwarových a hardwarových řešení pro digitální mikrofotografii a endoskopii. QuickPHOTO - řada softwaru pro digitální mikrofotografii, endoskopii a měření v obraze.

Adresa

Evropská 39
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27183386
DIČ:  CZ27183386

Výrobky, činnosti

QuickPHOTO

Řada softwaru pro digitální mikrofotografii, endoskopii a měření.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.lukes@promicra.cz
WWW: www.promicra.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Lukeš - Jednatel

Telefon: +420 222 952 667
E-mail: martin.lukes@promicra.cz
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.