• Detail firmy

PROMA CB s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zahradní židle, křesla, lavice, stoly, sestavy, lehátka, houpačky a příslušenství. Dále prodáváme sedáky, podsedáky a designové doplňky.

Adresa

Šindlovy Dvory, U Střelnice 132
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28114027

Výrobky, činnosti

Zahradní nábytek a doplňky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 735 165 165
E-mail: info@dekorace-design.cz
WWW: www.dekorace-design.cz

Kontaktní osoba

Marek Procházka - Jednatel

Mobil: +420 735 165 165
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.