• Detail firmy

PROLOMY s.r.o.

Základní popis

Provádíme servis stavebních strojů a prodej nových i repasovaných náhradních dílů.

Adresa

třída Kapitána Jaroše 1922/3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29320631
DIČ:  CZ29320631

Výrobky, činnosti

Hydraulické kladivo

Provádíme opravy, generální opravy hydraulických kladiv všech značek za bezkonkurenční ceny.Náhradní díly na hydraulické kladiva. Opravy hydraulických čerpadel a hydromotorů.

Kontaktní údaje

WWW: www.prolomy.cz

Kontaktní osoba

Jan Šabršula - Jednatel

Mobil: +420 725 531 701

Karel Havránek

Mobil: +420 725 531 700
E-mail: havranek@prolomy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.