• Detail firmy

PROKONTAKT, S.R.O.

Základní popis

Nabídka detektivních služeb a ekonomického poradenství, zajišťování správy pohledávek.

Adresa

NIVY 1485
765 02 Kvítkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25535692
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní služby

Nabídka detektivních služeb a ekonomického poradenství, zajišťování správy pohledávek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 922 938
Mobil: +420 777 790 942
E-mail: prokontakt@prokontakt.cz
WWW: www.prokontakt.cz

Kontaktní osoba

Milan Rejdík - Jednatel

Bronislav Šimara - Jednatel

Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o.

Zajišťujeme fyzickou ostrahu osob a majetku, instalace elektronických zabezpečovacích systémů a vývoj vlastních softwarových aplikací. Nabízíme pult centralizované ochrany, bezpečnostní kamerové systémy, výjezdovou skupinu, osobní strážce, virtuální vrátnice, systémy obchůzkové kontroly i perimetrické systémy. Poskytujeme recepční služby, domovnické služby i projektování bezpečnostních systémů.