• Detail firmy

PROKAF, spol. s r.o.

Základní popis

Gastronomické vybavení - výroba.Zaměřujeme se na výrobu a prodej technologií, vybavení a zařízení pro gastronomické provozy.

Adresa

Chleborádova 17/23
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49967231
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme

pracovní a mycí stoly, regály, dřezy a závěsné skříňky z nerezu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 234 670
Mobil: +420 736 484 939
E-mail: info@prokaf.sk
WWW: www.prokaf.sk

Kontaktní osoba

Petr Kittner - Jednatel

Mobil: 736 484 888
Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.