• Detail firmy

Projekty CZ, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je především projektovou kanceláří, zaměřenou na poskytování služeb v oblasti přípravy staveb. Projektová příprava je doplňována související inženýrskou činností, přesahující z přípravy stavby do její realizace až do kolaudace.

Adresa

Hradiště 96/8
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28693213
DIČ:  CZ28693213
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti přípravy staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 211 785
Telefon: +420 475 211 782
E-mail: info@projekty-cz.eu
WWW: www.projekty-cz.eu

Kontaktní osoba

Ing. arch. Jiří Kňákal - Jednatel

Ing. Alice Šťastná

Další firmy v oboru

INVESTSERVIS, spol. s r.o.

Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě pozemních, vodohospodářských a dopravních staveb. Po dohodě s objednatelem nabízíme projektové práce pro plánovanou výstavbu. Zajišťujeme technický dozor investora a služby koordinátora BOZP při práci na staveništi. Součástí poskytovaných služeb jsou i hydrogeologické průzkumy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.