• Detail firmy

Projekty a revize elektro

Základní popis

Vypracování projektové dokumentace elektroinstalace průmyslové a bytové výstavby, projektování pro ČEZ Distribuce a.s., (včetně zajištění stavebního povolení), zpracování nabídkových rozpočtů v oboru elektro a výpočet umělého osvětlení.

Adresa

Sitné 8
277 21 Želízy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12390348
DIČ:  CZ480819012
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro

Kontaktní údaje

E-mail: elektro@centrum.cz
WWW: www.tietz-elektro.pcsa.cz

Kontaktní osoba

Josef Tietz

Mobil: +420 605 759 379
E-mail: tietz-elektro@centrum.cz
Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.