• Detail firmy

Projekt4you s.r.o.

Základní popis

Provádíme 3D návrhy a realizaci interiérů. Rádi si pohráváme s uspořádáním prostoru, máme rádi jednoduchost při naplnění všech potřebných funkcí.

Adresa

Obecní 794
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02270625

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů a nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 575 221
E-mail: j.lyckova@seznam.cz
WWW: www.projekt4you.cz

Kontaktní osoba

Adam Lyčka - Jednatel

Mobil: +420 608 775 221
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.