• Detail firmy

PROJEKT FOR LIVE s.r.o.

Základní popis

Francouzské kuchyně MOBALPA - grafické zpracování kuchyně a vizualizace, návrh a poradenství, realizace francouzských kuchyní na míru.

Adresa

Zelený pruh 1091/111
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29040353

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 212 199
Mobil: +420 603 156 977
E-mail: jan.alexa@mobalpa.cz
WWW: www.projektforlive.cz

Kontaktní osoba

JAN ALEXA - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.