• Detail firmy

Projekční a technická kancelář, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekty vodních elektráren (VE), posouzení lokality z hlediska výkonu, výroby, nákladů a celkové efektivity výstavby vodní elektrárny.

Adresa

Libkov 19
538 25 Libkov

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27510808
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vodní elektrárny (VE)

Kontaktní údaje

E-mail: profi.cr@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Fibinger - Jednatel

Mobil: +420 602 965 208
E-mail: profi.cr@tiscali.cz
Další firmy v oboru

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.