• Detail firmy

PROJECT HOUSE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projekční služby v oblasti nízkoenergetických a pasivních domů. Naše společnost se specializuje na moderní domy s nízkou energetickou náročností. Současně však dbáme na individuální požadavky klientů.

Adresa

Palackého tř. 45
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28299744
DIČ:  CZ28299744

Výrobky, činnosti

projekční služby

oblasti nízkoenergetických a pasivních domů

Kontaktní údaje

E-mail: info@projecthouse.cz
WWW: www.projecthouse.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Hladký - Jednatel

Mobil: +420 733 535 821
E-mail: info@projecthouse.cz
Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.