• Detail firmy

PROJECT HOUSE, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projekční služby v oblasti nízkoenergetických a pasivních domů. Naše společnost se specializuje na moderní domy s nízkou energetickou náročností. Současně však dbáme na individuální požadavky klientů.

Adresa

Palackého tř. 45
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28299744
DIČ:  CZ28299744

Výrobky, činnosti

projekční služby

oblasti nízkoenergetických a pasivních domů

Kontaktní údaje

E-mail: info@projecthouse.cz
WWW: www.projecthouse.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Hladký - Jednatel

Mobil: +420 733 535 821
E-mail: info@projecthouse.cz
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.