• Detail firmy

PROINGSTA s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje stavbu rodinných domů na klíč a nebo rodinná výstavba domů užívaných k rekreaci. Součástí výrobního programu je průmyslová výstavba. Důkazem toho je realizování rozsáhlých průmyslových staveb, rekonstrukcí výrobních, atd...

Adresa

Lipenská 1170/45
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28648072
DIČ:  CZ28648072
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - provádění staveb

- ekonomickou, ekologickou výstavbu. Nabízíme provádění jednotlivých částí stavby (základy, hrubá stavba, krov, střecha, povrchové úpravy, atd...).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 917 474
Mobil: +420 775 938 310
E-mail: info@proingsta.cz
WWW: proingsta.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Judl - Jednatel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.