• Detail firmy

ProHotel, s.r.o.

Základní popis

ProHotel je vše co potřebujete k profesionálnímu vybavení restaurace, hotelu, kavárny, baru, penzionu, školní a závodní kuchyně, rychlého občerstvení a ostatních gastronomických služeb a zařízení. Jsme výhradní zástupci firmy Hendi v ČR + SR.

Adresa

Vřesovická 429/1
155 21 Praha 5 - Zličín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28983068
DIČ:  CZ28983068
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ucelený sortiment pro profesionální kuchyně

Dodáváme ucelený sortiment pro profesionální kuchyně. Ucelený sortiment pro profesionální kuchyně - vše pro přípravu nebo skladování jídla.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 438 189
E-mail: rychnovska@profi-hotel.cz
WWW: www.cookoncept.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Rychnovská - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.