• Detail firmy

PROGRES LIBEREC s.r.o.

Základní popis

Společnost Progres Liberec s.r.o. se zabývá :zajištění technického dozoru pro investora při výstavbě plynových zařízení,stanoviska k projektové dokumentaci,průvodní dokumentaci a provozní dokumentaci plynového zařízení,montáž,opravy a revize

Adresa

Vilová 350
460 10 Františkov - Liberec X

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25401645
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plynoinstalační práce

montáž,opravy,revize,kontroly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 313 289
Fax: +420 482 313 315
E-mail: vladimira.konopaskova@progres-lbc.cz
E-mail: info@progres-lbc.cz
WWW: www.progres-lbc.cz

Kontaktní osoba

Martin Hrabaň - Jednatel

Mobil: +420 606 619 910
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.