• Detail firmy

ProgEco, s.r.o.

Základní popis

vývoj účetní mzdový software, ainex, ekonomické daňové poradenství, mzdy

Adresa

Čechovická 77
796 04 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25528386
DIČ:  CZ25528386

Výrobky, činnosti

Mzdový software

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@progeco.cz
WWW: www.ainex.cz

Kontaktní osoba

Radoslava Papoušková - Jednatel

Lenka Bartošová

Mobil: +420 605 900 319
Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.