• Detail firmy

PROFITHERM CZ s.r.o.

Základní popis

Nabídka dodávek, montáží a servisu vodoměrů, měření tepla, rozúčtování nákladů či termoregulace. Zajištění oprav měřičů a topení.

Adresa

Strašnická 1397/20
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28422406
DIČ:  CZ28422406
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Měření tepla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 655 577
Mobil: +420 603 209 585
E-mail: info@profithermcz.cz
WWW: www.profithermcz.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jaroslav Vykydal - Jednatel

Ing. Radek Šumovský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.