• Detail firmy

PROFITEAM topení-voda-plyn, s.r.o.

Základní popis

Topení, voda, plyn, tepelná čerpadla, kotle na tuhá paliva, solární systémy, servis kotlů, rekonstrukce bytů a bytových jader, havarijní služba.

Adresa

Tovární 807
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28287967

Výrobky, činnosti

Montáže topení, vody a plynu.

Dodávky tepelných čerpadel.

Kontaktní údaje

E-mail: konecny@profiteam.cz
E-mail: servis@profiteam.cz
WWW: www.profiteam.cz

Kontaktní osoba

Petr Konečný - Jednatel

Mobil: 777 113 371

Vlastimil Kopeček - Jednatel

Mobil: 777 113 372

Pobočky

Kopeček Vlastimil ml.
Tovární 807
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.