• Detail firmy

Profitas.cz, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví a daní - vedení účetnictví, daňová evidence, mzdová a personální agenda, daňové poradenství a optimaliz

Adresa

Kolocova 727/39
107 00 Praha 10 - Dubeč

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24120693
DIČ:  CZ24120693
  • Služby

Výrobky, činnosti

účetní služby

vedení účetnictví, daňová evidence, mzdová a personální agenda, daňové poradenství a optimalizace - online servis, účetnictví se zárukou

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 793 322
Mobil: +420 731 527 646
WWW: www.profitas.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Kubáň - Jednatel

Ing. Iva Kubáňová - Jednatel

Mobil: +420 731 527 646
Další firmy v oboru

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.