• Detail firmy

PROFIT CENTER s.r.o.

Základní popis

Dodej kompletního sortimentu spirálních průmyslových a odsávacích hadic s příslušenstvím.

Adresa

Mlýnská 796/13
733 01 Karviná - Fryštát

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25862669
DIČ:  CZ25862669
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Spirální průmyslové hadice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 314 666
Telefon: +420 596 311 788
Mobil: +420 605 822 613
E-mail: profitcenter@volny.cz
WWW: www.profitcenter.cz

Kontaktní osoba

Libuše Foltynová

Jaroslaw Tadeusz Sikora - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.