• Detail firmy

PROFISTO CZ, s.r.o.

Základní popis

Detektivní a bezpečnostní agentura Profisto Cz, s.r.o. nabízí komplexní služby na profesionální úrovni. Fyzická ostraha objektu, detektivní služby, speciální technika a služby, výkon osobní ochrany, převoz peněz, poradenství.

Adresa

Lipová 805/8
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01401271
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní a bezpečnostní služby.

Diskrétně vyřešíme nestandardní životní, rodinou, pracovní nebo obchodní situaci, do které se může dostat každý. Pracujeme na území celé ČR.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 040 521
E-mail: profisto@seznam.cz
E-mail: detektivzv@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Vedral - Jednatel

Mobil: +420 774 601 040
E-mail: detektivzv@seznam.cz
Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.