• Detail firmy

Profisink plus s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradním velkoobchodním dodavatelem granitových dřezů značky Brenor, křemenných dřezů značky Anfra, nerezových dřezů značky Romexim a kuchyňských a koupelnových baterií značky Blue Water pro Českou a Slovenskou republiku.

Adresa

Zátiší 482
735 43 Albrechtice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28627377

Výrobky, činnosti

Granitové dřezy

Kontaktní údaje

E-mail: zakovsky@anfra.cz

Kontaktní osoba

Martin Klimsza - Jednatel

Mobil: +420 724 047 949
E-mail: info@granitovydrez.cz

Ing. Vlastimil Žákovský - Jednatel

Mobil: +420 604 543 045
WWW: www.granitovydrez.cz

Ing Vlastimil Žákovský - Jednatel

Telefon: 604 543 045
E-mail: zakovsky@anfra.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.