• Detail firmy

PROFIS B & B, s.r.o.

Základní popis

Provádění rekonstrukcí objektů a plochých střech včetně zateplení, provádění oprav komunikací v asfaltu i v dlažbě, realizace staveb na klíč.

Adresa

Chocholova 895
149 00 Praha 4 - Šeberov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27413152

Výrobky, činnosti

Stavební činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: ProfisBB@email.cz
WWW: www.profisbb.cz

Kontaktní osoba

Aleš Bohatý - Jednatel

Mobil: 604 252 024

ing. Pavel Burian - Jednatel

Mobil: 777 062 910
E-mail: burian.pav@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.