• Detail firmy

PROFIRELAX s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zdravotní matrace do postele Profirelax. Záruka je 7 let na všechny naše matrace. Možnost výběru jakéhokoliv rozměru matrace. Dále nabízíme vlněné lůžkoviny a jiné doplňky z ovčí vlny, jako jsou vesty, televizní deky, atd.

Adresa

Havlíčkova 198
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27711994

Výrobky, činnosti

Nabízíme zdravotní matrace do postele Profirelax.

Nabízíme zdravotní matrace do postele Profirelax. Záruka je 7 let na všechny naše matrace. Možnost výběru jakéhokoliv rozměru matrace.

Kontaktní údaje

Mobil: 774 433 697
E-mail: profirelax@volny.cz
WWW: www.matrace-profirelax.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šrenk

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.