• Detail firmy

PROFILUX, s.r.o.

Základní popis

Osvětlení - předváděcí prostory galerie světla. Prodáváme svítidla firem LUCIS, SELUX, MOLTOLUCE, AURELIANO TOSO, ARES, osvětlovací techniku.

Adresa

Nová 147/14
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26946602
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osvětlení

Osvětlení - předváděcí prostory galerie světla. Prodáváme svítidla firem LUCIS, SELUX, MOLTOLUCE, AURELIANO TOSO, ARES, osvětlovací techniku.

Kontaktní údaje

Telefon: 543 215 566
Fax: 543 215 567
E-mail: info@profilux.cz
WWW: www.profilux.cz

Kontaktní osoba

ing. Čestmír Komínek - Jednatel

Zdeněk Hejral - Jednatel

Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.