• Detail firmy

PROFIL - EU, s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá profily, které řeší snadnější montáž a ochranu obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru domů, zahrad a podnikatelských subjektů. Výrobky jsou zpracovány ve vysoké kvalitě a tím se řadí mezi špičku ve svém oboru.

Adresa

Černokostelecká 68/40
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63669391
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Profily

Vyrábíme a prodáváme stavební profily k obkladům a dlažbám. Nabízíme krycí, schodové, přechodové, vanové lišty pod obklad i na vanu.

Kontaktní údaje

E-mail: cadilova@profil-eu.cz
WWW: www.profil-eu.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Čadil - Jednatel

Mobil: +420 603 807 174
E-mail: objednavky@profil-eu.cz
WWW: www.profil-eu.cz

Stanislava Čadilová - Jednatel

Telefon: +420 323 605 180
Mobil: +420 603 807 198
E-mail: cadilova@profil-eu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.