• Detail firmy

PROFI oděvy a obuv s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se nejen na prodej pracovních oděvů, ale na všechny ochranné pracovní pomůcky.

Adresa

Luh I - Jasenická 1734
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28592743

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

E-mail: prodejna.profi@seznam.cz
WWW: www.profiodevy-vsetin.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Polčáková - Jednatel

Mobil: +420 777 261 036
Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.