• Detail firmy

Profi-izol, s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebních izolací – materiály pro zateplování: minerální (kamenná) vlna, skelná vata, pěnový polystyrén, extrudovaný polystyren, příslušenství pro zateplovací systémy. Dodáváme ROCKWOOL, KNAUFINSUALATION, ISOVER, DCD-IDEAL, STYROTRADE, BACHL.

Adresa

Bousov 24
538 43 Bousov

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65228715
DIČ:  CZ65228715
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Stavební izolace

Materiály pro zateplování - minerální vlna, skelná vata, pěnový polystyren,...

Kontaktní údaje

Fax: 469 690 575
E-mail: info@profi-izol.cz
WWW: www.profi-izol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Chudý - Jednatel

Telefon: 469 690 179
Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.