• Detail firmy

Profi - Gips, s.r.o. 1

Základní popis

Stavíme dřevostavby a nízkoenergetické domy s nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi. Ke každé stavbě provádíme kontrolní BLOWER DOOR TEST. Dále nabízíme sádrokartonářské, podlahářské, pokrývačské, klempířské, obkladačské a zednické práce.

Adresa

náměstí Svobody 208/16
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27738299

Výrobky, činnosti

Stavíme dřevostavby a nízkoenergetické domy

Kontaktní údaje

WWW: www.profi-gips.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Mgr. Poláček - Jednatel

Mobil: 737 811 060
E-mail: ondrejpolacek@seznam.cz

Martin Bednár - Jednatel

Mobil: 605 317 452

Petr Štancl - Jednatel

Mobil: 731 763 873
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.