• Detail firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Základní popis

Personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu

Adresa

Dělnická 213/12
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49689207
DIČ:  CZ49689207
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: profeskontakt@profeskontakt.cz
WWW: www.profeskontakt.cz

Kontaktní osoba

PaedDr. Jaromír Mikolášek - Jednatel

Telefon: +420 284 818 271
Mobil: +420 724 357 870
E-mail: mikolasek@profeskontakt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.