• Detail firmy

Profesionálové, a.s.

Základní popis

Inženýrské služby v oblasti energetického a stavebního poradenství, projekční činnost zapomocí autorizovaných osob, výběrová řízení, technický dozor.

Adresa

Masarykovo náměstí 391/13
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28806123
DIČ:  CZ28806123

Výrobky, činnosti

Inženýrské služby, projekční činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 651 285
E-mail: info@profesionalove.cz
WWW: www.infozelenausporam.cz

Kontaktní osoba

David Studnička - Předseda představenstva

Ing. Bc. Alena Zahradníková - Člen představenstva

Jan Jaroš - Člen představenstva

Ing. Richard Rak - Člen představenstva

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.