• Detail firmy

Profesionální realizace, s.r.o.

Základní popis

Společnost Profesionální realizace, s.r.o. je firmou, specializující se na slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace.

Adresa

Podzámčí 757
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26920409
DIČ:  CZ26920409

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 116 800
E-mail: t.jurasek@profesionalnirealizace.cz
WWW: www.elektromontazni.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ JURÁSEK - Jednatel

Mobil: +420 608 665 520

DANIEL KONEČNÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.