• Detail firmy

PROFERA, s.r.o.

Základní popis

Společnost Profera s.r.o. byla založena v roce 2001 s cílem poskytovat kvalitní dodavatelské služby v oblasti automatizovaných systémů řízení budov. Komplexní dodávky systému měření a regulace.

Adresa

Hluboká 3980/9
466 04 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25430220

Výrobky, činnosti

Automatizace a inteligentní systémy

Nabídka služeb v oblasti měření a regulace budov.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 421 914
E-mail: profera@profera.cz
WWW: www.profera.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Koudelka - Jednatel

Mobil: +420 602 422 643
Další firmy v oboru

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

EL-PO s. r. o.

Nabízíme kompletní řešení elektroinstalací a alternativní zdroje energie, a to od návrhu, projektování, instalace a servisu na zařízeních do 22kV, jakož i opravu a rekonstrukci elektroinstalací, osvětlení interiérů a exteriérů, realizaci datových rozvodů a ochranu objektů hromosvodovým systémem.