• Detail firmy

PROFER-INVEST, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na realitní inženýrsko-dodavatelskou činnost zahrnující vyhledávání pozemků a přípravu území pro realizaci developerských projektů.

Adresa

Dr. Tyrše 704
533 41 Lázně Bohdaneč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25273272
  • Služby

Výrobky, činnosti

realitní činnost

Zaměřujeme se na realitní inženýrsko-dodavatelskou činnost zahrnující vyhledávání pozemků a přípravu území pro realizaci developerských projektů.

Kontaktní údaje

Telefon: 466 921 845
Fax: 466 921 845
E-mail: zdenek.kopriva@profer.cz
WWW: www.profer.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kopřiva - Jednatel

Mobil: 777 640 015

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.