• Detail firmy

PRODOOR s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na prodej dveřních a vratových kompletů dřevěných a ocelových od výrobců tuzemských i zahraničních s komplexním servisem a montáží. V tomto oboru působíme již 12 let po celé ČR. Provádíme kompletace dodávek na klíč.

Adresa

Otvice 73
431 11 Otvice

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25492195
DIČ:  CZ25492195
Rok založení:  2004
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletace dodávek na klíč.

Specializujeme se na prodej dveřních a vratových kompletů dřevěných a ocelových od výrobců tuzemských i zahraničních s komplexním servisem a montáží.

Kontaktní údaje

E-mail: info@prodoor.eu

Kontaktní osoba

Marie Nováčková - Majitel

Mobil: +420 777 790 025
E-mail: info@prodoor.eu
WWW: www.prodoor.eu
Další firmy v oboru

Jindřich Dresler

Zakázková výroba eurooken, špaletových oken, schodišť, krovů, altánů a mnoho dalšího. Výroba pro památkáře.

Zadara s.r.o.

Zabýváme se prodejem interiérových dveří a zárubní včetně montáže a zaměření. Dále nabízíme dveře posuvné, protipožární, vstupní a shrnovací. V našem sortimentu nechybí množství doplňků určených pro dveře a obložkové zárubně, stavební pouzdra, kování a další. Mezi naše poskytované služby patří také rekonstrukce bytových jader. Kontaktujte nás pro veškeré informace. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.