• Detail firmy

PRODIA s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej řezačů na asfalt a beton. Nabídka služeb servisu a půjčovny.

Adresa

Trčkova 787
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49810057
DIČ:  CZ49810057
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  10000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Řezačky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 045 405
E-mail: prodia@seznam.cz
WWW: www.prodia.cz

Kontaktní osoba

Jan Černohous - Jednatel

Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

TVARPAL s.r.o.

Společnost se zabývá dodávkami polotovarů a přesných výpalků z kovů za použití technologie tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén nebo plazma. Na plazmovém pracovišti zhotovujeme výpalky z nerezových plechů, hliníkových plechů, barevných kovů a také z běžné konstrukční oceli. Nabízíme dělení, stříhání a zpracovávání otěruvzdorných plechů. Kompletní nabídka na webových stránkách.