• Detail firmy

Procházka stavební práce, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, elektroinstalace a montáže hromosvodů včetně revize. Nabízíme zateplování budov.

Adresa

Vinohradská 2029/124
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24685780

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

- tesařské, klempířské a pokrývačské práce, elektroinstalace a montáže hromosvodů včetně revize.

Kontaktní údaje

E-mail: pstp@email.cz
WWW: www.stavebni-prace-prochazka.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 602 340 655

Kamil Vojtíšek - Jednatel

Mobil: +420 607 129 151
Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.