• Detail firmy

Procházka borotínská s.r.o.

Základní popis

Součastná společnost se zabývá rekonstrukcemi a novostavbami rodinných domů,chat a chalup. Dále se zabývá projektovou činností ve výstavbě-pro své klienty zpracovává projektovou dokumentaci včetně vyřízení stavebního povolení.

Adresa

Borotín 189
391 35 Borotín

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26079143

Výrobky, činnosti

Novostavby rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: prochazka@borotinska.cz
WWW: www.borotinska.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 603 569 098
Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.