• Detail firmy

PROBEST COMPANY s.r.o.

Základní popis

Profesionální nabídka fyzické ostrahy majetku a recepčních služeb. Jsme spolehlivým partnerem již od roku 1992. Specializujeme se zejména na administrativní a bytové objekty, průmyslové celky, skladové haly, demolice a stavby, parkovací plochy.

Adresa

Kandertova 1885/1
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27641244

Výrobky, činnosti

Nabídka fyzické ostrahy majetku,recepčních služeb.

Jsme spolehlivým partnerem již od roku 1992. Specializujeme se zejména na administrativní a bytové objekty, průmyslové celky, skladové haly, demolice.

Kontaktní údaje

E-mail: info@probest.cz

Kontaktní osoba

Milan Tuček - Jednatel

Telefon: 283 840 334
Mobil: +420 776 616 616
Mobil: 736 750 523
Fax: 283 840 333
E-mail: info@probest.cz
WWW: www.probest.cz

Pobočky

PROBEST s.r.o.
Pobřežní 3/19
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.