• Detail firmy

Pro Sand Engineering s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávky a opravy pásových dopravníků, plovoucích drapákových a sacích bagrů či zařízení pro těžbu štěrkopísku z vody.

Adresa

Citov 86
751 03 Brodek u Přerova

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25910264

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávky a opravy pásových dopravníků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 703 049
E-mail: oliva@prosand.cz
WWW: www.prosand.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Oliva - Jednatel

Mobil: +420 603 282 528

Jan Oliva - Jednatel

Eva Svozilová - Jednatel

Monika Pavlíková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.